Brennenstuhl extension cable 3 m T13-T12
Picture 1 of 1 

Without indicator light; 3-pole, 1 mm², 230 V, 10 A; Cable designation: H05VV-F 3G1.0; Angled plug; With child protection
Basic specifications
| Article number | 872732 |
|---|---|
| EAN | 4007123145805 |
| Alternative item number | 272847 |
| Brand | Brennenstuhl |
Dimensions
| Cable length | 300cm |
|---|
Additional specifications
| Druckleistung Seiten | 4500, 7500× |
|---|---|
| Originalprodukt | Ja |
| Aussenanwendung | Nein |
| Stromstärke | 10A |
| Toner/Tinte Farbe | Magenta |
| Überhitzungsschutz | Nein |
| Kapazität | Standard |
| TinteTonerFinderDevices | OKI~~~C 5800 N, OKI~~~C 5800 DN, OKI~~~C 5900 DN, OKI~~~C 5900, OKI~~~C 5900 DTN, OKI~~~C 5550 MFP, OKI~~~C 5800, OKI~~~C 5800 LDN, OKI~~~C 5900 N, OKI~~~C 5900 CDTN |
| Höhe | 27mm |