Brennenstuhl connection cable 5 m open-T12
Picture 1 of 1 

Child protection: No; Function light: No; Single-sided plug; Made of polyurethane; Cable designation: H05BQ-F PUR 3G1.0; 3-core, 1 mm², 230 V, 10 A
Basic specifications
| Article number | 869234 |
|---|---|
| EAN | 4007123283293 |
| Alternative item number | 272910 |
| Brand | Brennenstuhl |
Dimensions
| Cable length | 500cm |
|---|
Additional specifications
| Verpackungseinheit | 3Stück |
|---|---|
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 13" |
| TinteTonerFinderDevices | Hewlett Packard~~~Designjet Z 6200 (60"), Hewlett Packard~~~Designjet Z 6200 (42") |
| Tinte Füllmenge | 775ml |
| Gewicht | 225g |
| Druckleistung Seiten | 550× |
| Originalprodukt | Ja |
| Farbe | Grau |
| Anzahl Leiter | 3 |
| Seitenverhältnis Bildschirm | 3:2 |
| Rainbow Kit | Nein |
| Taschenart | Aktentasche |
| Tiefe | 7cm |