4smarts Docking Station 11in1 Hub USB-C
Picture 1 of 7 

Picture 2 of 7 

Picture 3 of 7 

Picture 4 of 7 

Picture 5 of 7 

Picture 6 of 7 

Picture 7 of 7 

Data/Memory Cards: 3x USB 3.0 Type-A, 1x USB 3.0 Type-C, 1x RJ45 (1000 Mbps LAN), 1x MicroSD card reader, 1x SD card reader; For mobile devices and laptops with USB-C; Supports Samsung Dex desktop mode; Audio/Video: 1x HDMI (4K/30Hz), 1x VGA, 1x 3.5 mm jack; USB Type-C connection also supports PowerDelivery (up to 100 W) for connection with power supplies or powering the main device; Material: Aluminum
Basic specifications
| Article number | 870722 |
|---|---|
| EAN | 4252011900572 |
| Alternative item number | 1318702 |
| Brand | 4smarts |
Dimensions
| Height | 1.7cm |
|---|---|
| Width | 28cm |
| Weight | 256g |
Additional specifications
| Tragemöglichkeit | Schulterträger, Handgriff |
|---|---|
| TinteTonerFinderDevices | Brother~~~HL 4150 CDN, Brother~~~HL 4140 CN, Brother~~~HL 4570 CDW, Brother~~~HL 4570 CDWT, Brother~~~MFC-9460 CD, Brother~~~MFC-9460 CDN, Brother~~~MFC-9970, Brother~~~MFC-9970 CDW, Brother~~~MFC-9460 N, Brother~~~DCP-9055, Brother~~~DCP-9055 CDN, Brother~~~MFC-9460, Brother~~~MFC-9465, Brother~~~MFC-9465 CDN, Brother~~~DCP-9270 CDN, Brother~~~MFC-9970 CDN, Brother~~~HL 4570, Brother~~~HL 4150, Brother~~~DCP-9270 X |
| Material | Polyester |
| Rainbow Kit | Nein |
| HDMI Standard | 2.1 |