3M Screen Protector Privacy Dell Latitude 9510 15" / 16:9
Picture 1 of 2 

Picture 2 of 2 

Precisely fits the DELL Technologies Latitude 9510; Reduces blue light without distorting the natural colors of your screen; Allows screen display with proprietary technology that enables 85% brightness transmission of the device; 60° viewing angle, touch-compatible; 100% hand-checked for quality assurance; Includes adhesive strips to keep the Screen Privacy Filter securely in place.
Basic specifications
| Article number | 871856 |
|---|---|
| EAN | 051144065448 |
| Alternative item number | 1649010 |
| Brand | 3M |
Dimensions
| Height | 20.1cm |
|---|---|
| Width | 33.8cm |
Additional specifications
| Verpackungseinheit | 1Stück |
|---|---|
| Innenbreite | 26.5mm |
| TinteTonerFinderDevices | Brother~~~DCP-9440 CN, Brother~~~MFC-9840 CDW, Brother~~~HL 4050 CDN, Brother~~~HL 4050 CN, Brother~~~HL 4040 CN, Brother~~~HL 4070 CN, Brother~~~DCP-9040 CN, Brother~~~DCP-9045 CDN, Brother~~~HL 4040, Brother~~~HL 4070, Brother~~~DCP-9045, Brother~~~DCP-9440, Brother~~~DCP-9840, Brother~~~MFC-9450 CDW, Brother~~~MFC-9450 CDN, Brother~~~DCP-9042 CDN, Brother~~~DCP-9040, Brother~~~DCP-9042, Brother~~~HL 4070 CDW, Brother~~~HL 4050 CDNLT, Brother~~~MFC-9450, Brother~~~MFC-9450 CN, Brother~~~HL 4050, Brother~~~MFC-9440 CN, Brother~~~DCP-9840 CDW, Brother~~~MFC-9849 CDN, Brother~~~HL 4040 CDW, Brother~~~HL 4050 CDW, Brother~~~MFC-9440 CDW |