3M Bright Screen Privacy Filter 13.3" / 16:9
Picture 1 of 5 

Picture 2 of 5 

Picture 3 of 5 

Picture 4 of 5 

Picture 5 of 5 

Features: Anti-glare; Suitable for a screen diagonal of 13.3"; Touch-compatible; 60-degree viewing angle; Nanolouver technology for a premium visual experience with the perfect balance between privacy, exceptional brightness, and clarity; Includes 3M COMPLY adhesive strips to ensure your 3M Bright Screen Privacy Filter stays securely in place and doesn't need to be removed.
Basic specifications
| Article number | 871527 |
|---|---|
| EAN | 0051144065486 |
| Alternative item number | 1892958 |
| Brand | 3M |
Dimensions
| Height | 20.7cm |
|---|---|
| Width | 31.2cm |
Additional specifications
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 13.3" |
|---|---|
| Seitenverhältnis Bildschirm | 16:9 |
| Breite | 312mm |
| Folien Effekt | Entspiegelt |
| Höhe | 207mm |