Ultradesk Gaming Desk Winger White
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

Steel frame in Rage-Safe design; Large tabletop provides space for 2 monitors; Cup holder, headphone hook, and full desktop pad; Stepless height adjustment of the tabletop from 75 to 122 cm; Gaming desk with high-quality coating
Basic specifications
| Article number | 847480 |
|---|---|
| EAN | 5904238810231 |
| Alternative item number | 1480080 |
| Brand | Ultradesk |
Additional specifications
| Integrierte Grafik | Ja |
|---|---|
| Stromstärke | 32A |
| Farbe | Schwarz |
| Verlustleistung (TDP) | 125W |
| MC4 Solar Port | 1 |
| Nennleistung | 2W |
| Detailfarbe | Weiss |
| Bildbreite | 215cm |
| Gewicht | 0.2kg |
| Höhe | 12cm |
| Betriebsart | Netzbetrieb, Batteriebetrieb |