Ultradesk Gaming Desk Winger Black
Picture 1 of 4 

Picture 2 of 4 

Picture 3 of 4 

Picture 4 of 4 

Steel frame in Rage-Safe design; Large tabletop provides space for 2 monitors; Cup holder, headphone hook, and full desktop pad; Stepless height adjustment of the tabletop from 75 to 122 cm; Gaming desk with high-quality coating
Basic specifications
| Article number | 846276 |
|---|---|
| EAN | 5904238810217 |
| Alternative item number | 1480070 |
| Brand | Ultradesk |
Additional specifications
| Verpackungseinheit | 1Stück |
|---|---|
| Nennleistung | 200W |
| Batterietyp | LR6 / AA / Mignon |
| Material | Kunststoff |
| Länge | 24mm |
| Breite | 728mm |
| Anzahl Lampen | 63 |
| EPREL-Nummer | 2204762 |
| Eingebautes Mikrofon | Nein |
| Stromversorgung | USB |
| Tablet Kompatibilität | ThinkPad X1 Yoga |
| Detailfarbe | Weiss |
| Druckmedien | Band |
| Ausgangsspannung von | 12V |