Ultradesk Gaming Desk Rocket Black
Picture 1 of 7 

Picture 2 of 7 

Picture 3 of 7 

Picture 4 of 7 

Picture 5 of 7 

Picture 6 of 7 

Picture 7 of 7 

Cup holder, headphone hook, and wide mouse pad; Easy setup, ready to play in no time; Equipped with RGB LED lighting; Large tabletop with 128 cm width provides space for 2 monitors; Gaming desk with high-quality coating
Basic specifications
| Article number | 844780 |
|---|---|
| EAN | 0016027040776 |
| Alternative item number | 1247516 |
| Brand | Ultradesk |
Dimensions
| Width | 128cm |
|---|
Additional specifications
| Detailfarbe | Schwarz |
|---|---|
| Farbe | Schwarz |
| Breite | 128cm |
| Material | Stahl |
| Tiefe | 68cm |
| Höhenverstellbar | Nein |
| Beleuchtung | Ja |