LEGO® Fussball 43019
Bild 1 von 7 

Bild 2 von 7 

Bild 3 von 7 

Bild 4 von 7 

Bild 5 von 7 

Bild 6 von 7 

Bild 7 von 7 

Detailliertes Modell des offiziellen Spielballs in Grösse 5;The LEGO soccer model is based on a size 5 soccer ball;Inside the LEGO soccer ball is a micro stadium celebration scene that moves;The set is designed for display and becomes soccer decor once complete;A sports gift for boys, girls and soccer fans of all ages on birthdays and more;Explore more sets (sold separately) in the LEGO Editions collection
Basisspezifikation
| Artikelnummer | 887623 |
|---|---|
| EAN | 5702018069592 |
| Alternative Artikelnummer | 2048825 |
| Marke | LEGO® |
Dimensionen
| Höhe | 9.4cm |
|---|---|
| Breite | 35.4cm |
Zusätzliche Spezifikationen
| WLAN Standard | IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6E) |
|---|---|
| Chipsatz | B760 |
| Schnittstellen | Type-A USB 2.0 |
| Maximal verbaubarer Arbeitsspeicher | 32GB |
| Speicherverschlüsselung | Keine |
| Speicherkapazität total | 2000GB |
| Altersempfehlung ab | 14 Jahren |
| Höhe | 13.5mm |
| Tiefe | 24.95mm |