Samsung Tablet Keyboard Cover Samsung Tab S11 Ultra QWERTZ (CH)
Picture 1 of 12 

Picture 2 of 12 

Picture 3 of 12 

Picture 4 of 12 

Picture 5 of 12 

Picture 6 of 12 

Picture 7 of 12 

Picture 8 of 12 

Picture 9 of 12 

Picture 10 of 12 

Picture 11 of 12 

Picture 12 of 12 

Material: Plastic, Detail color: Black; Compatible manufacturer: Samsung; Model(s): Galaxy Tab S11 Ultra; Connectivity option(s): Bluetooth; Keyboard layout: QWERTZ (CH)
Basic specifications
| Article number | 878110 |
|---|---|
| EAN | 8806097736554 |
| Alternative item number | 1940034 |
| Brand | Samsung |
Dimensions
| Height | 32.69cm |
|---|---|
| Width | 21.06cm |
| Weight | 466g |
Additional specifications
| Bluetooth | Ja |
|---|---|
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 11" |
| Kompatible Hersteller | Samsung |
| Material | Kunststoff |
| Verbindungsmöglichkeiten | Bluetooth |
| Gewicht | 466g |
| Höhe | 326.9mm |
| Breite | 210.6mm |
| Farbe | Schwarz |
| Tastaturlayout | QWERTZ (CH) |
| Touchpad | Ja |
| Tablet Kompatibilität | Galaxy Tab S11 Ultra |
| Detailfarbe | Schwarz |
| Tiefe | 13.2mm |