Samsung Tablet Book Cover Galaxy Tab A11 White
Picture 1 of 9 

Picture 2 of 9 

Picture 3 of 9 

Picture 4 of 9 

Picture 5 of 9 

Picture 6 of 9 

Picture 7 of 9 

Picture 8 of 9 

Picture 9 of 9 

Material: Plastic; Detail color: White; Model(s): Galaxy Tab A11; Suitable manufacturer: Samsung; Screen diagonal in inches: 8.7 "
Basic specifications
| Article number | 878236 |
|---|---|
| EAN | 8806097807810 |
| Alternative item number | 1940013 |
| Brand | Samsung |
Dimensions
| Height | 21.42cm |
|---|---|
| Width | 12.93cm |
| Weight | 206g |
Additional specifications
| Breite | 129.3mm |
|---|---|
| Farbe | Weiss |
| Bildschirmdiagonale in Zoll | 8.7" |
| Kompatible Hersteller | Samsung |
| Tablet Kompatibilität | Galaxy Tab A11 |
| Material | Kunststoff |
| Detailfarbe | Weiss |
| Gewicht | 206g |
| Tiefe | 13.5mm |
| Höhe | 214.2mm |