Abus Battery AA 3.6V for Abus Wireless Detector, 1 piece
Picture 1 of 1 

Batterie type: LR6 / AA / Mignon / 4006 / 4106 / 4706 / 4906 / 8006 / 815 / LR6EE / AM3 / Size M / MN1500 / ID1500 / E91 / LR6N / 15A / KAA / R6 / R06 / LR06 / LR6A / BA3058/U / 7524 / UM3 / Stilo;Chemical system: Lithium manganese dioxide;Voltage: 3.6 V;Packaging unit: 1 piece
Basic specifications
| Article number | 881529 |
|---|---|
| EAN | 4043158011890 |
| Alternative item number | 126284 |
| Brand | Abus |
Dimensions
| Weight | 18g |
|---|
Additional specifications
| Verpackungseinheit | 1Stück |
|---|---|
| Gewicht | 18g |
| Weitere Informationen | ER14505 3.6 V AA Lithium |
| Bauform | Spezialbatterien |
| Batterietyp | LR6 / AA / Mignon / 4006 / 4106 / 4706 / 4906 / 8006 / 815 / LR6EE / AM3 / Size M / MN1500 / ID1500 / E91 / LR6N / 15A / KAA / R6 / R06 / LR06 / LR6A / BA3058/U / 7524 / UM3 / Stilo |
| Chemisches System | Lithium-Mangandioxid |
| Spannung | 3.6V |