Logitech Keyboard POP Keys Blast Yellow
Picture 1 of 23 

Picture 2 of 23 

Picture 3 of 23 

Picture 4 of 23 

Picture 5 of 23 

Picture 6 of 23 

Picture 7 of 23 

Picture 8 of 23 

Picture 9 of 23 

Picture 10 of 23 

Picture 11 of 23 

Picture 12 of 23 

Picture 13 of 23 

Picture 14 of 23 

Picture 15 of 23 

Picture 16 of 23 

Picture 17 of 23 

Picture 18 of 23 

Picture 19 of 23 

Picture 20 of 23 

Picture 21 of 23 

Picture 22 of 23 

Picture 23 of 23 

Four emoji special keys (+ four additional for swapping), an emoji menu key; Can be connected to up to three devices; Compact keyboard with CH layout (QWERTZ); Wireless connection via Bluetooth or USB receiver (up to 10 meters range); Springy mechanical keys for a retro typing feel; Up to three years battery life
Basic specifications
| Article number | 873542 |
|---|---|
| EAN | 5099206101968 |
| Alternative item number | 1311061 |
| Brand | Logitech |
Dimensions
| Height | 3.54cm |
|---|---|
| Width | 32.12cm |
| Weight | 779g |
Additional specifications
| Detailfarbe | Gelb, Schwarz |
|---|---|
| Farbe | Gelb, Schwarz |
| Breite | 321.2mm |
| Tiefe | 138.47mm |
| Anzahl Batterien | 2 |
| Batterietyp | LR03 / AAA / Micro |
| Tastaturlayout | QWERTZ (CH) |
| Gewicht | 779g |
| Höhe | 35.4mm |
| Reichweite | 10m |
| Schnittstelle | Bluetooth, USB-A |
| Verbindungsart | Kabellos |
| Keyboard Tasten | Mechanisch |
| Tastatur Features | Hotkeys, Medientasten |
| Tastatur Typ | Mobile |
| Ziffernblock | Nein |